Stáj u Beránků je malý rodinný areál v obci Drchkov vzdálené necelých 10 km od Slaného. Srdcem areálu je statek č.p. 13, kde má mimo jiné sídlo JC ÚDOLÍ BAKOVSKÉHO POTOKA.

Na statku je provozována klasická zemědělská prvovýroba a především je zde zázemí pro chov koní a provozování jezdeckých aktivit. Ke statku náleží pole, louky, výběhy, máme k dispozici pěknou novou pískovou jízdárnu 20x40m. Na loukách jsou přírodní skoky a od letošního roku bude popískované travnaté kolbiště sloužit hlavně pro pořádání akcí a trénink. V současné době se můžete na statku setkat s téměř třemi desítkami koní všemožného věku, velikosti, barvy a využití. Všichni koníci chodí na celý den do výběhu. Až na chronické útěkáře a samozřejmě hřebce chodí všichni společně. Tvoří tak jedno velké stádo, kde si každý jedinec najde svoje místo. Zároveň jsou zde přirozeně vychováni a usměrňováni mladí koně.

Pod statkem, obklopeném loukami, teče Bakovský potok. Podél potoka jsou upravené cesty, které jsou hojně využívány cyklisty, pěšími výletníky a také slouží bez jakéhokoliv omezení pro procházky s koňmi. Směrem proti proudu leží obec Královice, kde cesty navazují na Středočeskou jezdeckou stezku a kde byl vybudován nový jezdecký areál. Procházka do Královic k rybníku a zpět je ideální pro děti na ponících. Trvá cca hodinu a může ji absolvovat třeba i maminka malého jezdce s kočárkem.