Počasí nám letos přeje. Užíváme si sluníčko už od časného jara. V naší stáji se událo několik významných změn a to hlavně mezi koníky. Přistěhovala se k nám moc šikovná kobylka Evita, se kterou se chystá letos závodit Pepík Vorlíček.
Evita byla u původního majitele jenom ve výběhu. Návrat do práce jí evidentně baví. Díky tomu si lehce namohla natahovač na pravé přední noze a musí trochu odpočívat, ale už začíná pomalu trénovat.


Koníci pana Šofra se odstěhovali do vlastního, takže Jasana, Faridu, Renu, Ferdu, Rozárku, Blacka a dvě loňská lipicánská hříbátka můžete od května vidět v Královicích.
Naopak novým obyvatelem naší stáje je pony kobylka Františka. Moc hodná holka, kamarádka. Poslední přírůstek se jmenuje Gentleman a na svět ho přivedla jeho maminka Alma 16.květla půl hodiny po půlnoci. Z Gentlemana už roste fešák a pěkný rošťák. Starý pán Giovanni nám na jaře marodil, ale už se mu zase líbí na světě, sluníčko ho vyléčilo. Beanie pilně trénuje na letní koňské hry a zamilovala se do své zvětšeniny, Františky.